Merhaba, Dijital Görev bir görev yaparak para kazandıran websitedir.

👉🏻Üye olmak istiyorsanız lütfen bu sayfada bulunan talimatları bir kere okuyunuz, lütfen burada yazılan bir bilgiyi whatsapp destekten sormayınız.

👉🏻Görev vermek istiyorsanız üye olup bakiye ekleyerek, sadece görev eklede bulunan kategorilerde görev ekleyebilirsiniz. Diğer farklı görevler vermek istiyorsanız lütfen whatsapptan iletişime geçiniz.

ÜYE OLMADAN ÖNCE AŞAĞIDAKİ TALİMATLARI OKUYUNUZ

Ne Yapıyoruz?
– İşletmelere ya da bireysellere, sosyal medya etkileşim (beğeni, yorum vb.) hizmeti sunuyoruz. 

Tamamen ücretsizdir ve sizden hiçbir şekilde para talep edilmez! Son zamanlarda çıkan bazı dolandırıcılık vakaları sebebi ile bu açıklamayı sizlere yapmak zorunda kalıyoruz. Dijital Görev, Dijital Mekan markasına bağlıdır. Dijital Mekan bir dijital medya ve pazarlama ajansıdır.

(https://dijitalmekan.com.tr/)


Dijital Görev’i öğrenmeniz ve doğru kullanabilmeniz için lütfen okuma alışkanlığı olan arkadaşlar üye olsunlar, aksi halde ne siz yorulun nede biz, kurallara uymayan üyeler sistemden uzaklaştırılmaktadır. Dijital Medya’da hizmet veriyoruz bu sebeple, en ufak yapacağınız yanlışlık markamıza yada görev verenlerin markasına zarar verebilir.

Dijital Görev içerisinde pekçok alanda sorularınızın tüm cevaplarını bulabilirsiniz. Ayrıca buradada birçok bilgi veriyoruz okumaya devam ediniz lütfen.

👉🏻 Kayıt Olmak İçin: https://dijitalgorev.com/

Görevler panel.dijitalgorev.com üzerindedir. 

⚠️Kayıt olduktan sonra paneldeki ilk olarak Sıkça Sorulan Soruları Okuyunuz.

www.dijitalgorev.com bir görev yaparak para kazanma sitesidir. Görevler arasında takip etme, beğeni yapma, yorum yapma gibi işlemler yapılmaktadır. Doğru yapılıp onaylanan işlemler için puan kazanırsınız. Belli bir limite gelince paranızı çekersiniz.

Dijital Görevi kullanmak ücretsizdir. Ancak üye olurken kurallara uymayı kabul edersiniz. Zor gelirse destekten hesabınızı sildirip çıkabilirsiniz.

Uygulamamız Google Play Store’da yoktur. Sebebi ise Google Görevlerimiz olduğu için Google Play Uygulamaya izin vermiyor.

Yeni Görev Bildirimler, duyurular ve önemli bilgiler için  Telegram yada Whatsapp kanallarından birine mutlaka katılınız.

TELEGRAM GRUBUMUZ: https://t.me/dijitalgorev

WHATSAPP TOPLULUĞUMUZ: https://chat.whatsapp.com/GyXG2eSUkP6HwSzo5LTDME

Kurallara uymayacak olan arkadaşlar hiç kayıt olup başlamasın, üyeliğini sildirsin, çünkü hizmet sağlıyoruz, herhangi birşeyin yanlış ilerlemesi halinde sistemden uzaklaştırılırsınız.

DİKKAT ETMENİZ GEREKEN BİR KONU: Yorum görevlerinde, görev açıklamalarına uygun yapmanız gerek, yanlış bişey yazmanız halinde sizinle whatsapptan iletişime geçerek yaptıgınız yorumu sildirme hakkımız vardır. Bu yüzden kayıt olurken verilen iletişim numaranızı doğru yazdığınızdan, numaranızı değiştirmeniz halinde yenisi destek talebi açarak düzenlenmesini talep ediniz. 

Yanlış yorum yapılıp bunu düzelttiremezsek, müşteri kaybederiz. Negatif birşey yapmanız halinde sorumluluk size aittir. Diğer bizim talep ettiğimiz şekilde görevleri yapmanızın sorumluluğu ise bize aittir.

Kesinlikle negatif işlem/hizmet sağlamıyoruz. 

BAŞLAMADAN ÖNCE BU YAZIYI TAMAMEN OKUMANIZ GEREKİYOR.

Kayıt olduktan sonra ana sayfada görev kategorileri vardır. Örnek Instagram Takipçi Görevleri

Kategoriyi seçtikten sonra Görev Adını göreceksiniz KATIL BUTONU ile görevin içine girin ve yapılması gereknleri okuyunuz. Örnek açıklama hesabı takip ediniz diyelim, GÖREVE GİT butonu ile göreve gidiniz ve hesabı takip ediniz, ekran görüntüsünü alınız. Dijital Görev’e geri dönerek Görevi Kanıtla kısmından ekran görüntüsünü bize gönderiniz.

Her görevin kendine özel açıklaması var, bunları kesinlikle okuyarak görevleri yapmanız gerekiyor.

GÖREVLERİ BİZ KONTROL EDİYORUZ DOĞRU İSE ONAYLIYORUZ. PUAN HESABINIZA YANSIYOR.

GÖREV ONAY SÜRELERİ

1- Gmail Hesap Açma Görevleri: Yeni açılan hesaplara hemen girmek hesabın kapanmasına sebep olduğu için  10 gün sistemde bekler, en eskiden yeniye doğru onaylanmaya başlar. 10-30 GÜN SÜRESİ VARDIR.

2- Google Harita Yorum Görevleri: 1-5 gün

3- Instagram Görevleri: 1 Gün

4- Youtube Görevleri: 1 Gün

5- Google Play Store Görevleri: 2-5 gün

6- Website Yorum Görevleri: 1 Gün

7- Tripadvisor Görevleri: 1-5 gün

8- Trustpilot Görevleri: 1-5 gün

9- Facebook Görevleri: 1 gün

10- Twitter Görevleri: 1 gün

11- Tiktok Görevleri: 1 gün

12- Telegram Görevleri: 1 gün

13- Zomato Görevleri: 1-4 gün

14- Foursquare Görevleri: 1-4 gün

15- Apple Store Yorum Görevleri: 1-5 gün

Bazen gecikmeler olabilir, görevi üye yayınladıysa ve unuttuysa gecikme olabilir. görevi ekibimiz yayınladıysa yoğunluktan gecikme olabilir.

ER YADA GEÇ GÖREVLER ONAYLANIR, BAKİYENİZ İŞLENİR VE 10000 PUAN OLUNCA ÇEKERSİNİZ. ÖDEMEDE SIKINTI YAŞAMAYACAĞINIZI TAAHHÜT EDERİZ.

YENİ GÖREVLERE ODAKLANMANIZI TAVSİYE EDERİZ, GÖREVİM ONAYLANMADI DİYE DESTEK TALEBİ AÇMANIZ PEK BİRŞEY DEĞİŞTİRMEZ, SIRAYLA KONTROL SAĞLIYORUZ.

YUKARIDAKİ SÜRELER NORMAL SÜRELERDİR. İşlerimize bağlı olarak uzayabilir yada kısalabilir. Ancak sistemde kimsenin ne görevi nede parası kalır rahat olabilirsiniz.

SİSTEMDE SADECE 1 TEK SİZ YOKSUNUZ, YÜZLERCE KANIT ONAYLIYORUZ! Bu sebeple sabırlı olmalısınız ve destek birimini bu sebeple rahatsız etmeyiniz. Bu sebeple rahatsız edilen destek sebebiyle sistemden uzaklaştırılabilirsiniz.

ANA SAYFADA BULUNAN SIKÇA SORULAN SORULAR BÖLÜMÜNÜ OKUYUNUZ

https://panel.dijitalgorev.com/sikca-sorulan-sorular

GÖREV BİLDİRİMLERİNİ TELEGRAM GRUBUMUZDAN VE UYGULAMA ÜZERİNDEN BİLDİRİM İLE GÖNDERİYORUZ, ÖNCELİĞİMİZ TELEGRAM GRUBUMUZ, ARA SIRA TELEGRAM GRUPTAN ÇEKİLİŞLERDE DÜZENLİYORUZ.

DİJİTAL GÖREV GÜNLÜK SÜREKLİ PARA KAZANABİLECEĞİNİZ BİR PLATFORM DEĞİLDİR. BİZ BİZE GELEN DİJİTAL İŞLERİ YANİ GÖREVLERİ EKLİYORUZ. YANİ İŞ VARSA GÖREV EKLENİR. İŞ TAMAMLANIR, YENİSİ BEKLENİR.

INSTAGRAM REELS BÖLÜMÜMÜZDE VİDEOLU ANLATIMLAR MEVCUTTUR: https://www.instagram.com/dijitalgorev/reels/