DİJİTAL GÖREV NEDİR?
Dijital Görev adındanda belli olduğu gibi dijital ortamda görev yaparak para kazandıran bir sistemdir. Sosyal mecralarda popüler olmak isteyen kişi yada işletmeler ile yorumcuları birleştiren bir platformdur.

NASIL KULLANILIR?
Dijital Görev’ e üye olarak verilen görevleri yerine getirmeniz gerekiyor. Yaptığınız görevin kanıt fotoğrafını çekerek sisteme yüklenir ve yöneticiler tarafından kontrol edilir. Onay verildikten sonra görev başı puan profilinizdeki puan bölümüne transfer edilir. 

DİJİTAL GÖREV’ İN YÜKÜMLÜLÜKLERİ
Dijital Görev sisteme üye olan kullanıcıların kişisel verilerini hiçbir şekilde kendi platformu hariç, diğer 3. kişiler ile paylaşmayacaktır. Ayrıca sözleşme fes etme hakkına sahiptir.

YORUMCULARIN YÜKÜMLÜLÜKLERİ
Dijital Görev’ e kayıt olan yorumcular yaptıkları yorumlardan ve işlemlerden kendisi sorumludur. Bu sebeple yüz kızartıcı, topluma aykırı yada siyaset ile ilgili yorumları kesinlikle yapmamaları gerekmektedir. Bu konuda Dijital Görev hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

MÜŞTERİLERİN YÜKÜMLÜLÜKLERİ
Müşteriler ödeme işlemlerini Dijital Görev banka hesapları üzerinden gerçekleştirir. Müşteriler hizmet alır ve yorumcular hizmeti tamamlar. Müşteri bu aşamada Dijital Görev’ i sorumlu tutamaz.

AMACIMIZ GÜZEL BİR PLATFORM OLUŞTURMAKTIR. YORUMCULARIN ÇOKLU HESAP KULLANIMI YASAKTIR VE SÜRESİZ ASKIYA ALINMAYA TABİDİR.

SİSTEMDE YAŞANAN TEKNİK AKSAKLIKLAR DİJİTAL GÖREV TARAFINDAN EN KISA SÜREDE GERÇEKLEŞTİRİLİRKEN, ÇÖZÜMLENMEYEN SİSTEM HATALARI NEDENİYLE MAĞDUR KALAN YORUMCU YADA MÜŞTERİLER DİJİTAL GÖREV’ İ SORUMLU TUTAMAZ.

Dijital Görev’ e kayıt olan her türlü kullanıcı bu yükümleri kabul etmiş ve onaylamıştır.