Dijital Link Satış Ortaklığı Programı

Merhaba Dijital Görev kullanıcıları. Biliyorsunuz ki Dijital Link websitesi olarak yeni bir proje oluşturduk. Bu websitesinin dahada büyümesine katkı sağlayarak elde edilen gelirlere sizlerde ortak olabilirsiniz.

Dijital Link Nedir?

Daha önce duymuşsunuzdur linktr.ee gibi bir website yada bio link gibi bir website, aynı zamanda mobil uygulamalar. İşte Dijital Link’te bunlara benzer çok daha fazla özellikler ile türkçe ve ingilizce alan adları barındıran bir internet sitesidir. 

İçerik üreticiler, işletmeler, influencerlar gibi birçok kişinin bu tür websitelere ihtiyacı olmaktadır. Dijital Link bu konuda çok iyi bir iş çıkarmaktadır. Çok fazla özelliği ile faydalı bir websitedir. https://dijital.link/

Biyografi linki yada bio link olarak adlandırılabilir. Şuan için sadece Google Play Store uygulamamız vardır, ilerleyen zamanlarda app store ve diğer mağazalarda uygulama oluşturacağız. Ancak çok detaylı bir website olduğu için kullanıcıları websiteye yönlendirmek ve oradan Dijital Linki kullanmayı öneriyoruz. Çünkü Dijital Link bir dijital pazarlama aracıdır. Bu tür araçlarda detaylı inceleme gereksinimi olduğu için bir bilgisayardan çok daha iyi kullanılabilmektedir.