• Gmail görevlerini eksiksiz yapmanız için aşağıdaki görsele gözatınız.

 • Açtığınız gmaili Mail bölümündeki kutucuğa, şifresini ise Şifre kutucuğuna, büyük küçük harflere dikkat ederek ve gmail şifre harici bişey yazmadan gönderiniz. Boşluk dahi bırakmamanız gerekir.
 • Gmail görevlerini bazen el ile kendimiz bazende özel bot ile bilgisayarlar onaylamaktadır. Bilgisayarlar onaylarken kutucuklara yazığınız fazla bir kelime yada boşluk onay sırasında hataya sebep olur ve göreviniz red edilir.
 • Kanıt ekran görüntüsüne rastgele bir ekran görüntüsü gönderebilirsiniz bakmıyoruz ne olduğuna. Önemli olan kutucuklardaki gmail ve şifredir.
 • Gmailleri kendimiz kullanıyoruz yada müşterilere satıyoruz. Gmail hesapları yasadışı herhangi biyerde kullanılamaz. 
 • Mail adresinde türkçe karakter olmamasına dikkat ediniz. ( ş, ğ, ı, ö, ü, ç,  )

 • Kurtarma maili mutlaka ekleyiniz. İster hesabı açarken, istersenizde hesabı açtıktan sonra hesap ayarlarına girerek ekleyebilirsin. EKLEYECEĞİNİZ KURTARMA MAİLİ ŞU ŞEKİLDEDİR. Örnek

Açtığınız mail alisuna35@gmail.com ise eklenecek kurtarma maili alisuna35@dijitalgorev.com şeklinde olmalıdır.

Sınırsız gmail hesabı açmak için burdaki yazımıza gözatabilirsiniz. https://dijitalgorev.com/sinirsiz-gmail-acma-metodu/

 • Google maps görevlerinde daima 5 YILDIZ verilmesi gerekir. Ayrıca yorumlarınızında yorum atılan işletmeye uygun şekilde pozitif yorum olması gerekir.
 • Her attığınız yorum gözükmeyebilir ve bu durumda göreviniz red edilir. 
 • Yorumlarınızın gözüküp gözükmemesi bize değil Google’a bağlıdır. Gözükmeme durumunda farklı google hesabı ile deneyebilirsiniz.
 • Yorumlarınızın daha fazla gözükür hale gelmesi için https://dijitalgorev.com/google-maps-yerel-rehber/ yazımızı okuyunuz.
 • Yorumunuzun gözüküp gözükmediğini görmek için tarayıcınız ile gizli sekme açınız. Yorum atılan işletme adını googleda arayınız. Örneğin İzmir Boyacı işletmesi, işletmeyi bulmak için yorum sayısını kontrol edebilirsiniz, yada Göreve Git butonuna basılı tutup bağlantıyı kopyalayın ve gizli sekmeye yaıştırıp arayın. Yorumunuzu ancak bu şekilde gözüküp gözükmediğini öğrenebilirsiniz.

  Biz kontrol sırasında bilgisayardan bunu rahatlıkla yapıyoruz, gözükmeyen yorumlara RED veriyoruz doğal olarak.

  Sizlere faklı hesap açıp yapmanızı söylüyoruz. Uğraşanlar var uğraşmayanlar var bu size kalmış.

  Bu sebeple benim yorumun gözüküyor deyip destek talebine lütfen yazmayınız. Ayrıca günde 1 Google Maps yorum görevi yapın, ard arda yapmayın, gözükeceği varsada gözükmez

Oku  Yorumcularımızın Okuması Gereken Önemli Bir Yazı

Instagram görevlerinde beğeni, kaydetme ve yorum görevi gelebilir. Size direk göreve git bağlantısı verilebilir yada instagramda xxx hesabı arayın denilebilir.

Görev açıklamasına göre görevleri yapmanız gerekmektedir.

Görevler ihtiyaca yönelik eklenmektedir. Gmail görevleri genelde günlük eklenir. Görev eklenmeyedebilir. Bu tamamen sistemin işleyişine ve iş alımımıza bağlıdır. Sizler sadece görev bildirim grubumuzdan bildirimleri takip ederek görev eklenince görev eklendiğinden haberdar olabilirsiniz.

Görevleri olduğunca sık eklemeyece çalışıyoruz.

Bu görevlerin belirli zamanları yoktur, neden mi ?

Sizlere sunduğumuz görevler tamamen müşterilerimizin işleridir, dijitalgorev.com web sitesi aracı bir sistemdir.

İşlemlerini yaptırmak isteyen müşteriler ile bu işlemleri yaparak para kazanmak isteyenleri buluşturur.

Müşterilerimizden iş aldıkça bu işleri sizlerle paylaşıyoruz, bu sebeple yeni görevler ne zaman eklenecek diye bir kavram yoktur.

DİJİTAL GÖREV İLETİŞİM KANALLARIMIZ
 
Telegram Görev Bildirim Grubu
 
Telegram Sohbet & Yardımlaşma Grubu
 
WhatsApp Sohbet & Yardımlaşma Grubu (YENİ)
 
Dijital Görev Instagram
 • Gmail hesap açma görevleri için yeni açılan hesaplara hemen girmek hesabın kapanmasına sebep olduğu için 2 gün sistemde bekler, en eskiden yeniye doğru onaylanmaya başlar. 2-6 GÜN SÜRESİ VARDIR. Bu süre tamamen yoğunlumuza bağlı olarak uzayabilir yada kısalabilir.
 • Instagram, facebook, twitter görevleri 0-48 saat arasında onaylanır.
 • Google maps görevleri 0-72 saat arasında onaylanır.
 • Tripadvisor görevleri 0-120 saat arasında onaylanır.

 

Dijital Görev Türkiye'nin En Güvenilir Görev Yap Para Kazan Sitesidir. Ayrıca Hizmet Sağlayıcısıdır. Buraya Kadar Geldiysen Yorum Yapmayı Unutma =)

Dijital Görev Güncel Kullanım Kılavuzu” yazısında 5 düşünce

 1. Emirhan diyor ki:

  Gerçekten bu yazı çok işime yaradı . Sürekli hata yapıyordum görevim boşa gidiyordu . Artık daha dikkatli olucam tavsiye ederim

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir