GMAİL GÖREVLERİ

Gmail görevleri hergün eklenir. Bizim ve sizin kazancınızın çoğu bu görevlerdir. Her göreve 1 adet gmail göndermeniz gerekir. Görev kanıt sayfasındaki gmail boşluğuna gmail adresini, şifre boşluğuna şifreyi yazınız. Başka birşey yazmayın ve doğruluğundan emin olunuz. Gmailler otomatik bot tarafından kontrol edildiği için, yazım yanlışı yaparsanız giriş yapılamaz ve göreviniz red olur.

GOOGLE MAPS GÖREVLERİ

Google harita yorum görevlerinde genelde 5 yıldız ve pozitif yorumunuz istenir. Sizin yapmış olduğunuz yorumu siz yaptığınız için her zaman görebilirsiniz. Ancak önemli olan yorumunuzun Google’ da tüm kullanıcıların görmesidir. Eğer göreviniz red edilmişse yorumunuz spamdır yani haritada görememişizdir. Bu durumda yapılabilecek kesin olmayan şeyler

– Telefonunuzun konumunu kapatarak denemeniz

-Google hesabınızı değiştirerek başka hesaptan yorum atmanız

-Yoksa profil fotoğrafı eklemeniz

Şuan için başka çare olmayıp Google’ nin getirdiği bi tür önleyici güvenlik süzgeçlerine takılıyor olmanızdır. Eskiden bu görevlerden güzel kazançlar elde edilebiliyordu. Ancak güvenlik tedbirleri nedeniyle gözükmeyen yorumların tespiti vs. bizim fazlasıyla zamanımızı alıyor. Ve müşterinin taleplerini karşılayamıyoruz. Bu sebeple bu görevleri artık minimum seviyede alıyoruz. Sizlere önerimiz gmail görevlerinde Google taraflı tedbirler gelmeden bu pastadan payınızı almanızı şiddetle öneriyoruz.

INSTAGRAM GÖREVLERİ

Instagramda hergün yeni yeni güncellemeler geliyor. Bu görevlerde yine yorum görevi hariç takip, beğeni, kaydetme vs. sorunsuz devam ediyor. Ancak yorum görevleri sıkıntılı olduğu için google mapste olduğu gibi eklemiyoruz. Ayrıca kazancı azdır. Ve onaylanırken harcadığımız zaman bu kazançlara değmiyor. Bu sebeple yine önerimiz Gmail görevlerine yüklenmenizdir.

FACEBOOK GÖREVLERİ

Facebook’ un popülerliği az olduğu için daha az görev geliyor, ancak hepsini sorunsuzca yapabiliyorsunuz. Bu mecrada görev isteyen müşterilerden görevleri alıp ekliyoruz. Sürekliliği az görev çeşididir.

Oku  Bilgilendime

WEBSİTE YORUM GÖREVLERİ

Website yorum görevlerindeki amaç Google’ da arama yaparak siteye gitmeniz ve sitede vakit geçirmeniz amaçlanmaktadır. Görev açıklamalarını doğru okuyup anlayıp yapmanız gerekmektedir. Bu görev geldimi sürekli bi süre gelir. Çünkü websitelerinde fazla linkleme vardır. Her görevin yapılışını anladınızmı açıklamaları bi kere okuyup her görevi rahatlıkla yapabilirsiniz. Sizin doğru yapmanız bizim onay süremizi hızlandırır. Bazen kullanıcı adınıza bakıp direk onaylayabiliriz, bu siz olan güvenimizdendir. Bu doğru yapmıştır diyerekten. Sık sık gelmesede kolay yapılabilir kazandıran bir görev türüdür.

ÖNEMLİ NOTLAR

Websitemizde çoklu hesap kullanımı yasaktır. Ayrıca red olan görevler sebebiyle bize, yada telegram grubumuzda ahkam kesip ahlaksızca konuşanlar oluyor. Sizi platforma zorla sokmuyoruz. Kayıt esnasında kuralları kabul etmiş olarak üye olursunuz. Ahlaksızlık yapanada gerekli işlemleri başlatırız. Bir avukatımız var yok böyle bişey, dosya canavarı. Bu sebeple biz üşenmeyiz, sizde gerektiği gibi davranınız yada sistemi terk ediniz.

08.2020 tarihinde DİJİTAL GÖREVİ kurduk ve binlerce kişiye ödeme yaptık, 1 kişinin bile ödemesini yatırmamazlık yapmadık. Sadece çoklu hesap kullanan yada ahlaksız davranan kişileri engelledik ve bakiyesşini yatırmadık. Onlarıda avukatımıza yönlendirdik. Bakiyelerinide diğer üyelerimize çekiliş ile dağıttık.

Ödemeler 24 saatte yatırıldı. Binlerce kişide max. 3-5 kişi 24-48 saatte ödeme almıştır. Bunuda sebebi ödeme kısmına bir kişi bakıyor ve bizlerde insanız heran herşey olabiliyor. Bununda bilincinde olmanız gerekmektedir.

Tüm görev fiyatları piyasaya göre değişkenlik göstermektedir.Piyasa dediğimiz diğer görev siteleri değildir. Geneldir ve binlerce sosyal medya hizmeti veren platformu vardır.

Önerileriniz ve şikayetleriniz için destek bölümünü kullanabilirsiniz.

Dijital Görev Türkiye'nin En Güvenilir Görev Yap Para Kazan Sitesidir. Ayrıca Hizmet Sağlayıcısıdır. Buraya Kadar Geldiysen Yorum Yapmayı Unutma =)

Dijital Görev Kullanım Kılavuzu” yazısında 6 düşünce

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir